Naslovnica Oglasi za posao Brčko ELEKTROINŽINJER (m/ž)

ELEKTROINŽINJER (m/ž)

elektroinžinjer
Elektroinžinjer (m/ž)
BIMAL d.d. za proizvodnju ulja Brčko je proizvođač jestivog ulja u Bosni i Hercegovini i jedan od vodećih regionalnih proizvođača jestivih ulja.
Osnovni cilj kompanije je proizvodnja koja zadovoljava najviše standarde u svim procesima proizvodnje, od odabira sjemena do finalnih proizvoda jestivih ulja. Posjedujemo visoko kvalitetnu opremu i mašine kojima rukovode visoko obrazovani, stručni i odgovorni zaposlenici, što nam omogućava efikasnu primjenu savremenih sistema upravljanja i kontrole kvaliteta.

Zbog povećanog obima poslovnih aktivnosti želimo zaposliti stručnu, odgovornu i motivisanu osobu za radno mjesto „Elektroinžinjer“ sa sjedištem u Brčkom. Ukoliko želite postati dio uspješnog tima, a ispunjavate dole navedene uslove, pozivamo vas da se prijavite.

ELEKTROINŽINJER

Opis poslova:
  • Organizovanje elektro servisa na zajedničkim intervencijama
  • Planiranje nabavke, specifikacija rezervnih elektro dijelova i popuna rezervnih dijelova
  • Organizovanje i priprema generalnog remonta elektro postrojenja
  • Organizovanje i kontrola održavanja i pregleda trafostanica
  • Pravi mjesečne i periodične izvještaje o zastojima – elektro prirode
  • Odgovoran za obezbjeđenje rada u zakonskim uslovima
  • Organizuje rad elektro održavanja u dogovoru sa šefom odjeljenja servisa
  • Redovno kontroliše i ažurira dokumentaciju vezanu za organizacionu jedinicu
  • Predlaže šefu odjeljenja servisa hitne prioritete na otklanjanju kvarova
  • Vodi evidenciju o vremenu otklanjanja kvara, kao i prirodi kvara
  • Pomaže šefu odjeljenja servisa u izradi planova i rasporedu radnika na održavanju
  • Kontroliše ugovore sa vanjskim izvođačima i sve usluge trećih lica
  • Kontroliše stanje ZOP i HTZ elektro postrojenja
  • Ovjerava dnevnik rada elektro održavanja
  • Vodi elektro radionicu i nabavlja novu opremu i alat u elektro radionici
Uslovi:
  • VII stepen stručne spreme – elektrotehnika, smjer elektronika ili automatika
  • Radno iskustvo nije neophodno
  • Poznavanje rada u AutoCad i/ili sličnim programskim paketima
  • Poželjno poznavanje engleskog ili poznavanje njemačkog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
Poželjne osobine koje kandidat treba da posjeduje:
  • Dobre tehničke i organizacijske vještine
  • Samostalnost, samoinicijativnost i sistematičan pristup radu
  • Spremnost na timski rad
Šta nudimo:
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Saradnja puna izazova
Rok za slanje prijava je 22.06.2021. godine. Kandidati koji uđu u uži izbor biće obavješteni u roku od 7 dana od zatvaranja konkursa.

Vašu prijavu nam možete poslati putem opcije PRIJAVI SE NA OGLAS“.
Lokacija: Brčko
Broj izvršilaca: 1
Datum objave: 01.06.2021.
Trajanje oglasa: 20 dana (ističe 21.06.2021. )

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime