Naslovnica Oglasi za posao Lukavac Oglas za posao “Fabrika cementa Lukavac” Bravar

Oglas za posao “Fabrika cementa Lukavac” Bravar

Fabrika cementa lukavac
Bravar (m/ž)
Mi smo vodeći proizvođač portland i zidarskog cementa u Bosni i Hercegovini i dio smo Asamer Baustoffe Grupacije
iz Austrije.

Ako ste proaktivna i dinamična osoba i želite postati dio tima  naše uspješne kompanije, koja posluje u skladu sa vrhunskim
europskim standardima, koristeći najsavremenije industrijske tehnologije, sa zadovoljstvom Vas pozivamo da se prijavite na poziciju:

BRAVAR  (m/ž)

Opis posla:
  • Bravarski i vulkanizerski poslovi u okviru plana preventivnog, korektivnog i remontnog održavanja
  • Poslovi u skladu sa planom podmazivanja na transportnim sistemima za dopremu materijala, uređajima za presip i unos materijala (transportne trake, dozirne tračne vage, elevatori, dozeri)
  • Redovna kontrola navedene opreme, pravovremena prijava i otklanjanje uočenih nedostataka
  • Rad u timovima po nalogu rukovodioca
  • Saradnja sa drugim službama radi praćenja stanja pogonskih uređaja
  • Praćenje, bilježenje sugestija i zapažanja u knjigu smjenskog bravara i obavještavanje poslovođe
  • Izuzimanje alata i oruđa za rad iz alatnice i odgovornost za njihovu pravilnu upotrebu i uredno vraćanje nakon završenog posla
  • Prikupljanje polovnih dijelova nakon zamjene, sortiranje po stepenu mogućeg iskorištenja, i održavanje čistoća radnog mjesta
  • Odgovornost za tehničku ispravnost i čistoću uređaja i opreme
Uslovi:
  • Bravar
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima održavanja; servisa u oblasti industrijske mehanike i mehaničkog održavanja
  • Samostalna, pouzdana, timski orijentirana osoba
  • Spremnost na kontinuirano usavršavanje
Nudimo Vam:
  • Priliku za profesionalni i lični razvoj i rad u poticajnoj sredini
  • Stimulativna primanja u ovisnosti od individualnih rezultata rada i poslovanja kompanije
Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite se pridružiti našem timu, Vaš CV/biografiju možete poslati na e-mail adresu: posao@fclukavac.ba do 14.6.2021.
Radujemo se Vašoj prijavi!
Lokacija: Lukavac
Broj izvršilaca: 1
Datum objave: 31.05.2021.
Trajanje oglasa: 14 dana (ističe 14.06.2021. )

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime