Naslovnica Vijesti Fenomenalni Bogdanović zabio 29 poena za poluvrijeme: Nedovoljno za pobjedu njegovog tima

Košarkaši Utaha su izgubili kos kuće u prvom susretu prve runde play-offa NBA lige od Memphisa rezultatom 112:109.

Utahu nije pomogao ni Bogdan Bogdanović koji je ubacio 29 poena i to sve u drugom poluvremenu. Također, ostvario je i 5 skokova i 2 ukradene lopte.

Mostarcu je povjerena šansa za šut za produžetak, no promašio je trojku sa istekom meča.

Na drugoj strani sjajan je bio Dillon Brooks sa 31 poenom.

Odigrane su još tri utakmice prve runde u kojima su postignuti sljedeći rezultati: Philadelphia – Washington 125:118, Phoenix – LA Lakers 99:90, Atlanta – New York 105:107.