Naslovnica Sport Nogomet Pogledajte kako je Salah ispisao historiju Lige prvaka

Pogledajte kako je Salah ispisao historiju Lige prvaka

Mohamed Salah je ušao sa klupe i postigao najbrži hat-trick u historiji Lige prvaka u meču u kojem je Liverpool na Ibroxu savladao Rangerse rezultatom 7:1.

Salah je postigao tri gola za samo šest minuta i 12 sekundi i srušio je rekord koji je prethodno držao Bafétimbi Gomis iz 2011. godine.

Pogledajte sve golove sa utakmice i kako je Salah ispisao historiju Lige prvaka:

Tadašnjem napadaču Lyona trebalo je osam minuta da kompletira hat-trick u pobjedi Lyona protiv zagrebačkog Dinama 7:1.

Kada je Salah ušao u igru u 68. minuti malo ko je mogao pomisliti da će napraviti nešto slično.

Prvi gol je postigao u 75. minuti, a pet minuta kasnije ponovo je pogodio. Samo što se krenulo s centra po treći put se upisao u listu strijelaca.

S obzirom da Manchester City u nedjelju dolazi na Anfieled, Salah i Liverpool se nadaju da će ova pobjeda biti prekretnica nakon ovako neuvjerljivog početka sezone.